тел.:  (044) 206-82-86
факс: (044) 206-82-85

Заявка онлайн

«Ролкерні системи (Ro-Ro)» - вид морських перевезень вантажів на колісній базі з застосуванням спеціальних морських суден (Ролкер). Даний вид морських вантажоперевезень примітний своїм горизонтальним навантаженням і вивантаженням, як правило з носа судна (Ролкер) через відкидаєму корму (апарель).

Такий вид навантаження підходить для завантаження на судно негабаритних вантажів (який не вміщується в контейнер) методом накату своїм ходом на транспортному засобі або ж за допомогою спеціальних навантажувачів.

Самою величезною перевагою Ro-Ro системи, перед іншими видами перевезень, є те, що для здійснення навантаження і вивантаження вантажу абсолютно не потрібен механізований причал.

Що найчастіше перевозять за допомогою ролкерної системи перевезень?

Все, що рухається на колесах (має колісну базу) - автомобілі, жд вагони, вантажний транспорт та інше. Велика кількість автомобільних концернів користуються саме перевезеннями по системі «Ro-Ro».

Компанія «АСКО-Експедиція»  надає  повний супутній сервіс при ролкерній системі вантажоперевезень. Наші фахівці візьмуть на себе вирішення питань пов'язаних з маршрутом, навантаженням,  розвантаженням і перевезенням вантажу.

Ми пропонуємо доставити Ваш вантаж в поставлені терміни з гарантією якості за вигідними умовами і за доступну ціну.

Контакти

ТОВ "АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ" 

03026, м. Київ,
вул. Червонопрапорна 167-А
тел.: (044) 206-82-86
факс: (044) 206-82-85
www.asko-uac.com