тел.:  (044) 206-82-86
факс: (044) 206-82-85

Заявка онлайн

Одним з основних напрямків діяльності компанії «АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ» є надання транспортно-експедиторських послуг з доставки автомобілів автовозами як по території України, так і по території Європи, СНД. Наша компанія має великий досвід роботи в сфері перевезень автомобілів і постійно розширює спектр своїх можливостей, підвищуючи якість надаваних послуг і збільшуючи географію перевезень автомобілів. Ми надаємо послуги перевезення автомобілів, як юридичним так і фізичним особам.

Головною перевагою нашої компанії  є штат професійно підготовлених водіїв з великим досвідом роботи в галузі міжнародних перевезень. Тако ж в нашому оперативному управлінні знаходиться постійно зростаючий парк автовозів марки Mercedes, які оснащені причепами LOHR і Rolfo.

Ми здійснюємо будь-які перевезення автомобілів швидко і безпечно, забезпечуючи доставку до одержувачів з дотриманням встановлених термінів і високої якості надаваних послуг.

Компанія «АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ»  це не просто перевезення автомобілів, а самий якісний та доступний метод перевезень за доступну ціну. Ми завжди пропонуємо найвигідніші умови за ціною,  за зручністю обслуговування, за місцем навантаження і вивантаження автомобіля, та за часом доставки.

Перевезення автомобілів за допомогою автовозів нашої компанії скорочують витрати на автоперевезення в два-три рази, в порівнянні з іншими методами перевезення. Так само для постійних клієнтів у нас діє система знижок.

Скориставшись послугами компанії «АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ» Ви будете спокійні за свій автомобіль та залишитесь задоволені кінцевим результатом.

Контакти

ТОВ "АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ" 

03026, м. Київ,
вул. Червонопрапорна 167-А
тел.: (044) 206-82-86
факс: (044) 206-82-85
www.asko-uac.com